I edycja Konkursu Fotograficznego FOT-ON w LO III05.01.2009

Jesteś amatorem fotografii? Lubisz robić zdjęcia? Mamy dla Ciebie propozycję ciekawego konkursu! → Nie musisz być profesjonalistą. → Nie musisz znać wszystkich tajników aparatu fotograficznego. → Nie musisz mieć świetnego sprzętu.
Wystarczy zwykła cyfrówka i trochę wyobraźni.
Tematy konkursu:
  1. Chwile ulotne jak ulotka – człowiek w pełni szczęścia (zdjęcie dynamiczne) – umiejętność zamrożenia na fotografii chwili radości z naciskiem na szczegół (priorytet techniki wykonania zdjęcia)
  2. Sytuacja budząca pozytywne emocje i miłe wspomnienia – umiejętność uwiecznienia sytuacji wraz z towarzyszącym nastrojem, który ma się udzielić osobie oglądającej zdjęcie (priorytet artystyczności zdjęcia)
Wybierasz jeden temat, robisz fotkę, przekazujesz ją organizatorom. Masz szansę w dwóch klasyfikacjach: jury i uczniowskiej. W pierwszej decyduje jury, w drugiej głosy oddane przez uczniów. Jedna osoba może zgłosić tylko jedno zdjęcie na jeden temat. Minimalne wymiary zdjęcia: 800 x 600 px; format: JPG. Zdjęcia podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą prosimy przesyłać na adres e-mail: foton.lo3@gmail.com do 20.02.2009 do godz. 24:00.
Powrót