Nagroda główna w VIII edycji24.03.2016

Jurorzy już oddali swoje głosy. Lada chwila ogłosimy wyniki VIII edycji. W tym czasie chcielibyśmy zaprezentować nagrodę główną, którą zapewnia podobnie jak w zeszłym roku STROP STUDIO.

Gospodarze – Magda Lasota i Sławomir Okrzesik – przyjmą wspólnie Zwycięzcę w studiu we Wrocławiu. Porozmawiają o jego / jej fotografiach na podstawie portfolio, pokażą jak wygląda ich praca i zorganizują warsztaty.

Kilka słów o sponsorach nagrody:

Pod nazwą STROP STUDIO kryje się dwoje fotografów, Magdalena Lasota i Sławek Okrzesik. W naszej fotografii najważniejszy jest człowiek i ślady jego bytności. Od autoportretu, przez portret klasyczny i kreacyjny, po reportaż i dokument szukamy opowieści, twarzy, ruchu, śladów kondycji naszej cywilizacji. Staramy się nie zamykać na jedną stylistykę i chętnie sięgamy po najróżniejsze formy wyrazu. Nasze zdjęcia w zależności od potrzeb prezentują czystą formę reporterską, klasyczną pracę studyjną, manipulują światłem i przestrzenią, a nawet sięgają po fotomontaż. W chwili obecnej prowadzimy projekt ODDycham WROCławiem, w którym portretujemy ludzi spotkanych w naszym mieście, opowiadając o ich pasjach i zainteresowaniach.

Powrót