Wyniki IX edycji OKF FOT-ON11.03.2017

Grono Jurorów dokonało niełatwego wyboru i wyłoniło ponad pięćdziesiąt finałowych prac, z których wybrało trzech laureatów i przyznało dwa wyróżnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią finałowych fotografii!

Pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Gierat z Nowego Targu, uczennica Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana i otrzymuje nagrodę główną w postaci kamery sportowej GOPRO HERO Session z kartą pamięci 32GB.

Miejsce drugie objął Jacek Przeworski ze Skarżysko-Kamiennej, uczeń Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika. Nagrodą za drugą pozycję na podium jest tablet Samsung Galaxy Tab A6 LTE.

Na miejscu trzecim znalazła się Jagoda Kalisz z Torunia, uczennica Liceum Ogólnokształcącego nr 5 im. Jana Pawła II. W nagrodę otrzymuje dysk przenośny WD My Passport 1TB.

Ponadto Laureaci otrzymają Albumy Konkursowe z pracami finalistów, wydane przez alboom.pl.

W tej edycji wyróżnione zostały prace następujących osób:

  • Zuzanna Lewandowska z Ciechocinka, uczennica I LO im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Maciej Skuza z Ustrzyk Dolnych, uczeń Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego

Serdecznie gratulujemy laureatom, finalistom i wszystkim uczestnikom! Już dziewiąty rok z rzędu zaskakuje nas Wasza kreatywność!

Laureatów i osoby wyróżnione prosimy o sprawdzenie skrzynki e-mailowej.

Jeszcze raz dziękujemy niemal trzystu uczestnikom z ponad stu miast z całej Polski za przesłanie prac. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji już jesienią, do zobaczenia!

Powrót